Szablony kabos
Nowość

Szablony do przedłużania paznokci 500 sztuk KABOS

Precyzyjne szablony do przedłużania paznokci.

  • EAN: 5900488609403
44,90
PLN
  • Czas wysyłki: 48h
  • Numer katalogowy:
Ilość (szt.):

produkt niedostępny w tej liczbie

dostępna ilość:

Szablony do paznokci Kabos pomogą Ci zbudować i wydłużyć paznokcie. Stosowane są w technice żelowej jak i akrylowej. Szablony do paznokci Kabos posiadają mocny klej, dzięki czemu szablon nie rozkleja się w trakcie stylizacji. Szablony inaczej formy do paznokci Kabos są uniwersalne gdyż dają możliwość pracy każdą metodą - żel, akrylożel, akryl. Szablony do przedłużania paznokci posiadają idealnie rozmieszczone linie pomocnicze ułatwiając i przyspieszając pracę oraz dobrze wyrysowane linie pomocnicze pod najczęściej wybierane kształty: migdał, owal i kwadrat.

 

Szablony do paznokci Kabos posiadają linię środkową, która sprawi, że paznokcie będą równo zbudowane. Posiadają też siatkę długości, dzięki której zbudujesz paznokcie tej samej długości. Innowacyjne nacięcia boczne umożliwiają wykonanie paznokci z idealnym tunelem bez zaciskania zaciskarką.

 

Formy do żeli Kabos nie odkształcają się i nie rozprężają w trakcie stylizacji, wykonane ze sztywnego i jednocześnie elastycznego laminowanego papieru,

 

Ilość: 500 sztuk na rolce

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Zdejmij szablon odklejając go od folii i przerwij perforację, odegnij górne skrzydełka do boku i przyłóż szablon do paznokcia tak, aby środkowa linia pomocnicza na szablonie znajdowała się dokładnie na środku osi palca, nie może ona uciekać ani w prawą, ani w lewą stronę. Pamiętaj, aby między szablonem, a paznokciem nie było pustej przestrzeni - unikniesz wylaniu się żelu pod paznokieć. Jeśli jest taka potrzeba precyzyjnie dotnij szablon, aby dopasować go pod paznokieć, wtedy uzyskasz ładny tunel i zbudujesz idealne krawędzie boczne. Jeśli chcesz zbudować paznokcie w kształcie migdałka: zaciśnij szablon na samym końcu, przedłużany paznokieć będzie smukły, natomiast jeśli wolisz kwadrat, zostaw szablon bez sklejania skrzydełek na końcu. Dzięki tak podłożonej formie paznokcie będą miały odpowiednią budowę.

Czy masz już wszystkie artykuły?

Sklep internetowy na SellingoNetgraf