LADY ESTHER jest to jedna z najdłużej istniejących firm kosmetycznych na światowym rynku. Została założona w 1913 roku w Niemczech. Marka zajmuje się pielęgnacją twarzy, szyi, dekoltu oraz ciała, góruje na rynku kosmetycznym profesjonalnymi ampułkami.

TEGODER COSMETICS SPAIN
 jest częścią koncernu LABORATORIOS TEGOR.  Firma posiada w ofercie linie do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów opracowywane we własnych laboratoriach kosmetycznych i medycznych, bazujące na medycynie naturalnej, głównie ziołowej. Firma pozyskuje najbardziej wyszukane składniki do produkcji kosmetyków, pochodzących z najdalszych krańców świata.
W woj. łódzkim Kabos Cosmetics jest wyłącznym dystrybutorem marek kosmetycznych z oferty firmy BORBE.

BEAUTYMED S.A.S. FRANCEto marka dostarczająca innowacyjne, wysoko jakościowe produkty stworzone w celu skutecznego i bezpiecznego leczenia różnych problemów skórnych. Wszystkie kosmetyki wyprodukowane przez BEAUTYMED są sporządzone zgodnie z normami GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna). Zapewniają one wysoką jakość, czystość użytych surowców i komponentów gotowego produktu, jak również pełną kontrolę nad jakością i pochodzeniem surowców.

BERNARD CASSIERE – to firma francuska założona w 1991 roku, zajmująca się pielęgnacją ciała. Na rynku zabłysnęła wprowadzeniem do kosmetyków ekstraktu z bambusa, a na chwilę obecną jest prekursorem pielęgnacji czekoladą.

HERBITAS - marka założona w 1989 roku firma Productos Herbitas SL, przez lata działalności na rynku medycznym zyskała duże doświadczenie w dziedzinie podologii i ortopedii. Firma Herbitas od początku istnienia wytwarza i prowadzi dystrybucję  profesjonalnych produktów przeznaczonych do pielęgnacji stóp.