Pędzelek dwustronny do akrylożelu (1)

Pędzelek dwustronny do akrylożelu

Dwustronny pędzelek, służący do nakładania akrylo-żelu. 

 • EAN: 5900488609076
22,90
PLN
 • Czas wysyłki: 48h
 • Numer katalogowy: 1752
Ilość (szt.):

produkt niedostępny w tej liczbie

dostępna ilość:

Pędzelek dwustronny do akrylożelu, służący do nakładania akrylożelu na paznokieć albo na dual formy. Jedna końcówka to szpatułka, służąca do nakładania produktu, druga to pędzelek. Pędzelek należy namoczyć w cleanerze przed aplikowaniem akrylo-żelu na paznokieć.

Praca z 2IN1 Acryl-Gel nie powinna sprawić większych problemów, zwłaszcza profesjonalistom jak i osobom, które miały jakąkolwiek styczność ze stylizacją paznokci. To świetna opcja dla osób, które zraziły się do przedłużania paznokci żelem/akrylem po pierwszych próbach.

 

Aplikacja 2IN1 Acryl-Gel jest łatwa, ale należy pamiętać o kilku zasadach:

 • Przed nałożeniem produktu na paznokcie należy nałożyć Magic Nail Bonder - taśma dwustronna.

 • Pracujemy mokrym pędzelkiem – do namaczania pędzelka polecamy First Step Nail Cleaner;

 • Pędzelek powinien być miękki – najlepiej sprawdzi się dwustronny pędzelek do akrylo-żeli Kabos, który z drugiej strony zakończony jest specjalną szpatułką do nabierania produktu;

 • Po nałożeniu i utwardzeniu produktu w celu dalszej stylizacji nie jest konieczne nakładanie ponownej warstwy bazy hybrydowej; zalecamy natomiast po opiłowaniu kształtu i powierzchni dokładnie wypolerowanie paznokcia polerką o wysokiej gradacji w celu maksymalnego wyrównania powierzchni paznokcia;

 

Krok po kroku:

 1. Usuń wszelkie pozostałości poprzedniej stylizacji, maksymalnie skróć oraz opiłuj paznokcie. Odsuń starannie skórki patyczkiem/radełkiem. Możesz delikatnie zmatowić płytkę polerką. Za pomocą wacika nasączonego First Step Nail Cleaner dokładnie odtłuść płytkę paznokcia.

 2. Na przygotowaną płytkę nałóż cienką warstwą Bonder i odczekaj ok. 10 sekund. 

 3. Przygotuj formę – dokładnie dopasuj i/lub przytnij szablon. Następnie w odpowiedni sposób podłóż formę pod naturalną płytkę, zwracając uwagę, by dokładnie przylegała pod wolnym brzegiem i nie opadała za bardzo w dół.

 4. Wyciśnij z tubki niewielką ilość produktu, a następnie zbierz ją za pomocą szpatułki i nałóż na płytkę paznokcia. Następnie namocz pędzelek w cleanerze i delikatnymi ruchami rozprowadzaj pierwszą, cienką warstwę produktu po naturalnej płytce oraz po szablonie, do pożądanej długości. Zwróć uwagę, by przy skórkach znajdowała się niewielka ilość produktu. Gdy zauważysz, że produkt rozprowadza się trudniej, ponownie zamocz pędzelek w cleanerze. Utwardź w lampie.

 5. Zdejmij formę. Nabierz odrobinę większą ilość produktu niż poprzednie i mokrym pędzelkiem nałóż na płytkę modelując odpowiedni kształt paznokcia. Pamiętaj o zasadach prawidłowej budowy. Utwardź drugą warstwę w lampie.

 6. Przemyj wierzchnią warstwę wacikiem nasączonym alkoholem izopropylowym. Teraz opiłuj paznokcie do pożądanego kształtu i dokładnie wypoleruj jego powierzchnie polerką. Po usunięciu pyłków cleanerem możesz przystąpił do aplikacji kolorowego lakieru hybrydowego. Stylizację oczywiście zakończ topem.

 

 

Czy masz już wszystkie artykuły?

Sklep internetowy na SellingoNetgraf