Polski producent lakierów hybrydowych

Kabos Cosmetics to polska marka, obecna na rynku od ponad 15 lat. Posiadamy szeroki wachlarz produktów do stylizacji paznokci oraz ich pielęgnacji - zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla profesjonalistów.
Naszym fundamentem jest zrozumienie potrzeb klientek marki, dlatego stawiamy na intensywny dialog z kobietami. Transparentnie komunikujemy o cechach naszych produktów i ich przeznaczeniu, jednocześnie pozostając otwartym na wszelkie sugestie. Naszą misją jest dopasowanie się do zróżnicowanych wymagań świadomych siebie klientek i profesjonalistów. Od lat proponujemy rozwiązania, które realnie odpowiadają na takie potrzeby. Nasze doświadczenie, rzetelność i otwartość zbudowało zaufanie u tysięcy kobiet! Wierzymy, że profesjonalna i zdrowa pielęgnacja zaczyna się tutaj… W KABOS!

 

Wśród naszych produktów Kabos znajdziesz:

  • lakiery hybrydowe Gelike - lakiery hybrydowe o nieinwazyjnej formule, polecane przy delikatnej płytce paznokci oraz dla osób, u których pojawiła się nietolerancja produktów światłoutwardzalnych. Seria Gelike to najczęściej wybierane lakiery hybrydowe przez Panie po uczuleniach. Przeznaczone również dla wegan. Lakiery hybrydowe Gelike zostały przebadane dermatologicznie.
  • lakiery do paznokci SIMPLY - linia wegańskich lakierów klasycznych to produkty ekologiczne, zawierające do 85% składników pochodzenia naturalnego.
  • żele budujące, akrylożele oraz artykuły potrzebne do stylizacji żelowych - idealne do przedłużania płytki paznokci przy pomocy szablonów bądź tipsów.
  • produkty do pielęgnacji paznokci - duża oferta odżywek oraz olejków pielęgnacyjnych.
  • artykuły do zdobień oraz potrzebne akcesoria do wykonania manicure klasycznego, żelowego, hybrydowego oraz tytanowego.
  • kosmetyki do pielęgnacji ciała - balsamy, które odżywiają skórę i pozostawiają na niej przyjemny zapach oraz cukrowy peeling.

 

Ponadto w Kabos znajdziesz również chemię kosmetyczną, płyny do dezynfekcji, maski algowe do twarzy, artykuły do pedicure oraz gadżety firmowe.
Nieustannie poszerzamy nasz asortyment chcąc w pełni i kompleksowo wspierać nasze klientki!

 
 
 
 
 

FUSYON22 ALEKSANDRA KULIŃSKA – STRZELCZYK

93-155 Łodzi; ul. Śląskiej 12, NIP 7311281281, REGON 100048529,
  
Zrealizował projekt pn. „Internacjonalizacja firmy KABOS poprzez wdrożenie nowego modelu biznesowego”.
 
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu

Rozwoju Regionalnego, Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020,

oś priorytetowa II: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka, Działanie II.2: Internacjonalizacja

przedsiębiorstw, Poddziałanie II.2.1: Modele biznesowe MŚP
 

Wartość dofinansowania: 202 130,00 zł

Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi

Sklep internetowy na SellingoNetgraf