O Marce

Kabos to polski producent profesjonalnych produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci obecny na rynku już od ponad 10 lat. Marka Kabos oferuje między innymi: lakiery hybrydowe Gelike, lakiero-żele Infinii, tradycyjne lakiery do paznokci, żele, artykuły do zdobień i wszystkie akcesoria niezbędne do wykonania manicure hybrydowego. W ofercie marki znajdziesz również kosmetyki do pielęgnacji: intensywnie pachnące balsamy do ciała, maski algowe, peelingi, relaksacyjne kule do kąpieli - idealne do stworzenia małego SPA w domowym zaciszu.

Jedną z podstawowych wartości marki Kabos jest bezpieczeństwo stosowania - linia lakierów hybrydowych Kabos Gelike to najmniej uczulające produkty tego typu na rynku. Są to hybrydy nieinwazyjne dla płytki paznokcia - nie wymagają matowienia czy stosowania preparatów kwasowych, dzięki czemu są idealne dla osób bez dużej wiedzy i praktyki z zakresu stylizacji paznokci. Stawiamy również na edukację i świadomość naszych Klientek. Regularne cykle szkoleń i dostępne materiały edukacyjne krok po kroku przedstawią etapy malowania hybrydą, nauczą, jak nie zniszczyć płytki paznokcia podczas aplikacji i usuwania stylizacji, i przede wszystkim jak cieszyć się manicure hybrydowym po uczuleniach i problemach skórnych!

 

 

DLA KOGO?

- Dla kobiet, dla których zadbane paznokcie i ciało są najlepszą wizytówką;
- Dla kobiet, które wybierają i ufają polskim markom;
- Dla kobiet, które oczekują od kosmetyków gwarancji skuteczności i oczekiwanych efektów;
- Dla kobiet szukających inspiracji, śledzących trendy, ale zachowujących zawsze „własne ja”;
- Dla kobiet, które cenią sobie bezpieczeństwo stosowania i nie jest im obojętny skład produktu;
- Dla wszystkich kobiet - bo każda z nich jest prawdziwa: silna, wyjątkowa, piękna. 

 


 

FUSYON22 ALEKSANDRA KULIŃSKA – STRZELCZYK

93-155 Łodzi; ul. Śląskiej 12, NIP 7311281281, REGON 100048529,

 

Zrealizował projekt pn. „Internacjonalizacja firmy KABOS poprzez wdrożenie nowego modelu biznesowego”,

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, oś priorytetowa II: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka, Działanie II.2: Internacjonalizacja przedsiębiorstw, Poddziałanie II.2.1: Modele biznesowe MŚP

 

Wartość dofinansowania: 202 130,00 zł

 

Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi

 

 

 

 

 

Odwiedź Kabos.pl na ShopMania