Kabos Brush Cat Tail - Pędzelek do żelu

Profesjonalny pędzelek do żelu Kabos Brush Cat Tail 7 mm. Idealny do pracy z żelem, hybrydą, paint żelem lub zdobień w stylu zhostovo.

  • EAN: 5902288761572
34,90
PLN
  • Czas wysyłki: 48h
  • Numer katalogowy:
Ilość (szt.):

produkt niedostępny w tej liczbie

dostępna ilość:

Profesjonalny pędzelek do żelu Kabos Brush Cat Tail 7 mm. Idealny do pracy z żelem, hybrydą, paint żelem lub zdobień w stylu zhostovo. Pędzelek do żelu Kabos Brush Cat Tail 7 mm charakteryzuje się idealnie dociętym włosiem, które jest jednocześnie sprężyste i miękkie co zapewnia pełną kontrolę nad materiałem podczas pracy oraz sprawia, że żel rozkłada się na paznokciu delikatnie i równomiernie. Struktura włosa jest gładka i bez porów, dzięki temu jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Pędzelek jest bardzo wytrzymały dzięki włóknom włosia, które jest jednolite i zbite.

 

Wykonując zdobienia na paznokciach nie można zapominać o dbaniu o pędzelek do zdobień. Aby zachować jakość włosia kluczowe jest prawidłowe czyszczenie pędzli do zdobień. 

Pamiętaj że, Remover i Cleaner nie służą do mycia pędzli.

Więc jak czyścić pędzle do zdobień? 

Po każdym użyciu pędzla oczyść włosie w bazie, średnio-gęstym lub rzadkim żelu do stylizacji paznokci. Nadmiar wytrzyj w bezpyłowy wacik i obracając delikatnie pędzelkiem.

Pamiętaj, aby podczas czyszczenia pędzli w bazie lub topie, unikać światła UV – inaczej produkt utrwali się na włosiu.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Czy masz już wszystkie artykuły?

Sklep internetowy na SellingoNetgraf