Kabos Brush Art line – Pędzelek do zdobień

Pędzelek do zdobień Kabos Brush Art line 7 mm dzięki swojej precyzyjnej końcówce pozwala stworzyć idealne wzory. Pędzelek przeznaczony do zdobień paznokci farbkami, akrylem, kolorowymi żelami oraz lakierami hybrydowymi.

  • EAN: 5902288760001
34,90
PLN
  • Czas wysyłki: 48h
  • Numer katalogowy:
Ilość (szt.):

produkt niedostępny w tej liczbie

dostępna ilość:

Pędzelek do zdobień Kabos Brush Art line 7 mm dzięki swojej precyzyjnej końcówce pozwala stworzyć idealne wzory. Pędzelek do zdobień gwarantuje niezwykłą precyzję niezbędną przy tworzeniu wszelkiego rodzaju detali i wykończeń. Z pomocą pędzelka Kabos Brush Art Line stworzysz z łatwością wzorki. Podczas wykonywania stylizacji można go wykorzystać do precyzyjnego malowania przy skórkach. Pędzelek charakteryzuje się idealnie dociętym włosiem, które jest jednocześnie sprężyste i miękkie. Struktura włosa jest gładka i bez porów, dzięki temu jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Pędzelek jest bardzo wytrzymały dzięki włóknom włosia, które jest jednolite i zbite.

 

Wykonując zdobienia na paznokciach nie można zapominać o dbaniu o pędzelek do zdobień. Aby zachować jakość włosia kluczowe jest prawidłowe czyszczenie pędzli do zdobień. 

Pamiętaj że, Remover i Cleaner nie służą do mycia pędzli.

Więc jak czyścić pędzle do zdobień? 

Po każdym użyciu pędzla oczyść włosie w bazie, średnio-gęstym lub rzadkim żelu do stylizacji paznokci. Nadmiar wytrzyj w bezpyłowy wacik i obracając delikatnie pędzelkiem.

Pamiętaj, aby podczas czyszczenia pędzli w bazie lub topie, unikać światła UV – inaczej produkt utrwali się na włosiu.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Czy masz już wszystkie artykuły?

Sklep internetowy na SellingoNetgraf