Dla kogo jest manicure tytanowy?

15.07.22
Stylizacja tytanowa

Manicure tytanowy to świetna alternatywa dla hybrydy. Jeśli nie jesteś fanką hybryd i żeli, spróbuj metody tytanowej. Dzięki zawartości tytanu i polimeru akrylowego o wiele mocniej utwardza i wzmacnia paznokcie. Manicure tytanowy jest trwały - utrzymuje się do 4 tygodni i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zawartym w nim witaminom A, D i E paznokcie dodatkowo są odżywione. Manicure ten rzadziej powoduje reakcje alergiczne - może być stosowany również u osób, u których wystąpiła nietolerancja na inne produkty.

 

Manicure tytanowy sprawdzi się do każdej płytki, a w szczególności do kruchej, łamliwej i dla osób, u których nie sprawdziła się metoda hybrydowa.

 

 

Do wykonania manicure tytanowego potrzebujesz zestawu startowego, w którym znajduje się odtłuszczacz, proszek bazowy, proszek kolorowy, baza, aktywator, top oraz pędzelek do strzepywania nadmiaru pudru. Zużycie materiału do jednego zabiegu jest niewielkie, dzięki czemu możesz cieszyć się trwałą stylizacją w dobrej cenie. Wykonanie paznokci tytanowych jest niezwykle przyjemne, dzięki zanurzaniu paznokci w miałkim pudrze. W tej metodzie nie używa się lampy, nie ma więc uczucia pieczenia.

 

Zalety manicure tytanowego:

  • wzmacnia i utwardza paznokcie,
  • bez użycia lampy UV,
  • trwały manicure do 4 tygodni,
  • łatwy w aplikacji,
  • zawiera witaminy: A, D i E,
  • mniejsze ryzyko reakcji alergicznych,
  • szybka stylizacja.

 

Wykonanie stylizacji metodą tytanową polega na zanurzaniu paznokci w pudrze do tytanu. Kabos Dip System pozwala stworzyć stylizację tytanową na każdą okazję - posiadamy pudry tytanowe do frencha, neonowe, dużą paletę róży, nudziaków, pastelowych kolorów oraz wiele innych. Wszystkie kolorowe pudry znajdziesz tutaj.

 

Poniżej znajdziesz link do filmiku, w którym pokażemy, jak wykonać stylizację tytanową!

Manicure tytanowy Magic Dip System od Kabos - instrukcja krok po kroku