Jak wybrać odżywkę do paznokci?

06.07.22
Wegańskie, naturalne odżywki do paznokci

 

Jeśli zależy Ci na regeneracji zniszczonej płytki, jej wygładzeniu, pielęgnacji oraz ochrony przed wysuszeniem zalecamy użyć odżywkę Simply Bio Regenerator. Posiada ona w swoim składzie ekstrakt z nasion selera, który stymuluje produkcję niezbędnych elementów paznokci takich jak ceramidy i keratyna. Ekstrakt z brokułu i jarmużu zwiększa nawilżenie oraz posiada właściwości regeneracyjne i wygładzające. Proteiny pszenicy, kukurydzy i soi to naturalne spoiwo białkowe, które nawilża, wzmacnia i wygładza płytkę paznokci. Te wszystkie składniki doskonale wspomagają regenerację słabej i zniszczonej płytki. Ta odżywka najlepiej sprawdzi się do paznokci słabych, zniszczonych, suchych i szorstkich.

 

Jeśli Twoje paznokcie potrzebują wzmocnienia i odbudowy sięgnij po odżywkę Simply Bio Hardener. Zawarta w niej krzemionka oraz makroelementy, magnez, potas oraz wapń utwardzają i wzmacniają naturalną płytkę paznokcia. Formuła bogata w ekstrakt ze skrzypu polnego powoduje zmniejszenie łamliwości paznokci. W swoim składzie posiada również żywicę z drzewa mastyksowego, która zwiększa naturalną grubość i wytrzymałość płytki paznokcia oraz stymuluje syntezę keratyny. Dzięki tym składnikom paznokcie mają piękny i zdrowy wygląd. Ta odżywka będzie idealna jeśli masz paznokcie słabe, miękkie i łamliwe.

 

Aby poprawić stan swoich paznokci pamiętaj o regularnym stosowaniu odżywki. Najlepsze efekty osiągniesz jeśli będziesz nakładać odżywkę 2 razy w tygodniu przez minimum miesiąc.

 

Dodatkowo nasze odżywki są w 100% wegańskie i posiadają ponad 80% składników naturalnych.

 

Odżywka może być również stosowana jako baza pod klasyczny lakier.