Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Czym jest primer bezkwasowy? Odpowiadamy na Wasze pytania.

2021-10-11
Czym jest primer bezkwasowy? Odpowiadamy na Wasze pytania.

Primer bezkwasowy co to?

Jest to produkt przeznaczony do stylizacji żelowej i akrylo-żelowej nakładany jak zwykły lakier pędzelkiem bezpośrednio na naturalną płytkę paznokcia. Nie zawiera kwasu metakrylowego, dzięki czemu ma delikatną i mniej inwazyjną formułę. Zapach jest delikatny i mniej drażniący niż
w jego kwasowym odpowiedniku.


Główne cechy:
• zabezpiecza stylizację przed zapowietrzeniami,
• delikatny,
• nie odparowuje z płytki paznokciowej,
• wygodna buteleczka z pędzelkiem,
• nie potrzebuje utwardzania w lampie UV/LED.


Primer bezkwasowy czy primer kwasowy?

Primer kwasowy jest przeznaczony do problematycznej, wilgotnej, ‚tłustej' płytki paznokcia, jednak jest on bardziej podatny na możliwość pojawienia się uczulenia. Mając na uwadze dobro naszych klientek stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i wprowadziliśmy do swojej oferty primer bezkwasowy, który nie zawiera kwasu metakrylowego, dzięki czemu jest delikatny i ma mniej inwazyjną formułę, zapach również jest mniej drażniący niż w przypadku primera kwasowego.


Czy primer bezkwasowy jest bezpieczny?

Jest bezpieczny, jeśli używamy go zgodnie z przeznaczeniem - czyli na płytkę paznokciową. Nie można stosować go na skórę - może wtedy wystąpić uczulenie, a w skrajnych przypadkach nawet poparzenie chemiczne.


Jak używać primer bezwkasowy?

1. Odsuń skórki patyczkiem drewnianym lub frezem.
2. Zmatuj płytkę blokiem polerskim lub pilnikiem o gradacji 180.
3. Odtłuść paznokcie za pomocą Magic Nail Prep.
4. Nałóż primer bezkwasowy Magic Primer Acid Free na całą płytkę paznokcia, poczekaj do wyschnięcia i nie nakładaj produktu na skórki.


Na co należy zwrócić uwagę?

Primer bezkwasowy należy nakładać tylko na zdrową i nieprzepiłowaną płytkę. Przy nakładaniu należy zachować ostrożność i nie nakładać produktu na skórki. Zalecamy nakładać cienką warstwę produktu co zmniejszy ryzyko spłynięcia produktu na skórki.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 294 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-16
Super szybka realizacja
2024-07-15
Zamówienie miało być pakowane 5 dni a następnego dnia juz było z Inpostem! Ekipa uwija się jak mróweczki, serdecznie polecam :)
pixel