Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Magic Dip System od KABOS

2020-07-29
Magic Dip System od KABOS

Manicure tytanowy to nowoczesny sposób na koloryzację i wzmacnianie paznokci. W Europie jest ciągle nowością, ale w USA tytan to numer 1 w stylizacji paznokci.

 

 

Co odróżnia manicure tytanowy od innych metod?


To przede wszystkim niezwykła trwałość na płytce paznokcia. Prawidłowo wykonany manicure tytanowy nie zarysowuje się i nie odpryskuje przez blisko miesiąc. Manicure tytanowy – to metoda, która nie wymaga używania lampy UV, manicure wysycha w kontakcie z aktywatorem. Podczas wykonywania manicure’u tytanowego nie jesteśmy narażeni na oparzenia i pieczenie, które często występuje podczas polimeryzacji produktów utwardzanych w lampach UV i w wielu przypadkach prowadzi o onycholizy- oddzielenia płytki paznokcia od łożyska. Manicure tytanowy jest przyjazny i nie niszczy płytki paznokcia.

 

 

W preparatach, które wchodzą w skład zestawów do wykonywania znajduje się bogactwo substancji odżywczych i witamin: krzemionki, wapnia oraz witaminy E, które odżywiają i remineralizują płytkę paznokcia. Z kolei produkty płynne i proszki (pudry tytanowe) zapewniają trwałość manicure’u oraz bezpieczeństwo jego wykonania dzięki obecności nadtlenku benzoilu, który ma działanie antybakteryjne zapobiegające rozwojowi grzybów i bakterii. Prawidłowo wykonana stylizacja nie obciąża płytki paznokcia i nadaje jej naturalny wygląd.

Starannie dobrane składniki i perfekcyjna dopracowana technologia Magic Dip System sprawią, że każda stylizacja pozostanie idealna, bez zarysowań i odpryśnięć, nawet do czterech tygodni. W tabeli przedstawiona charakterystyka manicure tytanowego.

 

Cecha Korzyść dla konsumenta
Wytrzymałość Pozwala utrzymać stylizację do 4 tygodni.
Szeroka gama kolorystyczna Dostępna pełna paleta barw i efektów: pastele, brokaty lub French Manicure
Łatwy w aplikacji Do wykonania przez każdego
Lekkość wykończenia Pozwala uzyskać bardzo subtelny wygląd cienkich, naturalnych paznokci.
Personalizacja Proszki Magic Dip System można mieszać w celu uzyskania nowych odcieni.
Krótki czas wykonania Pełną stylizację można wykonać w ciągu 40–45 minut.
Wielozadaniowy Można nakładać na naturalne paznokcie lub przedłużać za pomocą proszków tytanowych.

Instrukcja do samodzielnego wykonania manicure tytanowego:

Krok 0: Zdezynfekuj dłonie, opiłuj płytkę paznokcia do pożądanego kształtu, odsuń skórki za pomocą frezu, dłutka lub drewnianego patyczka, delikatnie zmatuj płytkę paznokcia bloczkiem lub polerką. Pamiętaj, żeby nie używać płynów zmiękczających do skórek.
Krok 1: Nałóż na przygotowaną płytkę paznokcia (1) NAIL PREP i poczekaj do całkowitego odparowania.
Krok 2: Nałóż na ½ płytki paznokcia bardzo cienką warstwę (2) BASE GEL po czym powoli zanurz paznokieć w CLEAR POWDER. Odczekaj kilka sekund aż preparaty połączą się i delikatnie za pomocą pędzelka zdejmij nadmiar pudru. Powtórz tę czynność na wszystkich paznokciach. Pamiętaj, że warstwa (2) BASE GEL musi być cienka w przeciwnym razie wchłonie za dużo CLEAR POWDER i powstaną fałdy.
Krok 3: Nałóż na całą płytkę paznokcia (pozostawiając odstęp od skórek około 0,5mm) (2) BASE GEL po czym powoli zanurz płytkę paznokcia w CLEAR POWDER. Odczekaj kilka sekund aż preparaty połączą się i delikatnie pędzelkiem zdejmij nadmiar pudru. Powtórz tę czynność na wszystkich paznokciach.
Krok 4: Nałóż na wszystkie paznokcie (3) ACTIVATOR i pozostaw do wyschnięcia 2 min.
Krok 5: Wyrównaj powierzchnię płytki paznokcia za pomocą bloczka, jeśli zajdzie taka potrzeba opracuj płytkę paznokcia za pomocą pilnika, a następnie wyrównaj ją bloczkiem. Odpyl opracowaną płytkę paznokcia za pomocą pędzelka.
Krok 6: Nałóż na całą płytkę paznokcia pod skórki (2) BASE GEL (aplikuj kilkukrotnymi pociągnięciami pędzelka, aby rozłożyć preparat równomiernie i cienko) po czym powoli zanurz paznokieć w wybranym kolorze pudru Magic Dip System. Odczekaj kilka sekund aż preparaty połączą się i delikatnie pędzelkiem zdejmij nadmiar pudru. Powtórz tę czynność na wszystkich paznokciach.
Krok 7: Nałóż na całą płytkę paznokcia pokrytego pierwszą warstwą koloru (2) BASE GEL po czym ponownie powoli zanurz paznokieć w wybranym kolorze pudru Magic Dip System. Powtórz tę czynność na wszystkich paznokciach. Pamiętaj, aby po każdym skończonym paznokciu zdejmować nadmiar pudru pędzelkiem.
Krok 8: Nałóż na płytkę paznokci (3) ACTIVATOR i pozostaw do wyschnięcia na minimum 2 minuty.
Krok 9: Wyrównaj powierzchnię płytki paznokcia pilnikiem lub blokiem polerskim uważając, aby nie przepiłować koloru i dokładnie usuń pędzelkiem nadmiar pyłu na paznokciach.
Krok 10: Nałóż na płytkę paznokci (3) ACTIVATOR i pozostaw do wyschnięcia na minimum 3 minuty, po czym przetrzyj dokładnie płytkę paznokcia suchym wacikiem bezpyłowym.
Krok 11: Pierwszą warstwę (4) TOP GEL nakładaj nie dociskając pędzelka z preparatem do płytki paznokcia (kontakt pędzelka z działającym na płytce aktywatorem spowoduje usztywnienie pędzelka), (4) TOP GEL aplikuj szybkimi ruchami (nie musi być dokładnie), przed ponownym zanurzeniem pędzelka w (4) TOP GEL wytrzyj pędzelek o suchy wacik. Powtórz czynność na wszystkich paznokciach. Odczekaj, aż pierwsza warstwa wyschnie.
Krok 12: Drugą warstwę (4) TOP GEL nakładaj dokładniej i wolniej, ale nie dociskaj pędzelka
z preparatem do płytki paznokcia, pamiętaj o wycieraniu pędzelka w suchy wacik przed ponownym zanurzeniem pędzelka w (4) TOP GEL. Powtórz czynność na wszystkich paznokciach. Pozostaw do wyschnięcia minimum 2 minuty. Dla lepszego połysku możesz nałożyć trzecią warstwę (4) TOP GEL.
Krok 13: Na wykończenie stylizacji możesz użyć swojej ulubionej oliwki Kabos.

 

Instrukcja usuwania stylizacji manicure’u tytanowego:


Krok 1: Za pomocą pilniczka lub frezarki ostrożnie spiłuj górną warstwę stylizacji. Usuń tylko błyszczącą warstwę TOP COAT.
Krok 2: Namocz 5 wacików w acetonie. Umieść waciki na płytce paznockia i owiń je folią wokół każdego palca.
3. Odczekaj co najmniej 15 minut.
4. Usuń folię. Przecierając wacikiem z acetonem usuń stylizację.
5. W razie potrzeby przedłuż czas namaczania stylizacji w acetonie o dodatkowe 10 minut.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 294 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-18
Zamówienie zgodne z opisem i krótki czas oczekiwania
2024-07-15
Wszystko ok
pixel