W każdym rodzaju naszych bardziej lub mniej kolorowych zabaw z produktami, zawsze końcowym etapem jest nałożenie topu. Spełnia ona funkcje ochronne, ale często jest także dodatkowych elementem ozdobnym.

"/>

TOP - NIEODZOWNY ELEMENT KAŻDEJ STYLIZACJI!

13.06.19
Wszystko o topach hybrydowych

TOP - NIEODZOWNY ELEMENT KAŻDEJ STYLIZACJI

W każdym rodzaju naszych bardziej lub mniej kolorowych zabaw z produktami, zawsze końcowym etapem jest nałożenie topu. Spełnia on funkcje ochronne, ale często jest także dodatkowym elementem ozdobnym.
Nie tylko stylizacje hybrydowe, ale również te wykonane lakierami tradycyjnymi, powinny mieć 3 podstawowe warstwy produktu - baza, kolor i top. Zapewni to optymalną trwałość, ochronę koloru oraz ochronę płytki przed przebarwieniem.


Dziś przedstawimy najlepsze z naszej oferty topy UV, które są bardzo popularne i najczęściej stosowane w stylizacjach salonowych i samodzielnie wykonywane przez amatorki w domu.


Jaki top wybrać, aby osiągnąć idealny efekt?

Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy. W naszej ofercie każda, nawet najbardziej wymagająca użytkowniczka, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Topy Kabos


Zacznijmy zatem od nowości w ofercie Kabos:


TOP COAT INFINI VELVET MATT

Top Coat Infini Velvet Matt

Ten top jest odpowiedzią Kabos na życzenie klientek, które kochają matowe wykończenia. Długo wyczekiwany, idealny dla odmiany błyszczących stylizacji. Konsystencja produktu jest średnio-gęsta, pozwala na idealne pokrycie powierzchni, bez obawy o smugi. Po wyjęciu z lampy zachwyca miłym w dotyku, aksamitnym wykończeniem. Nie ma potrzeby przemywania stylizacji – jest to tzw. Top No Wipe.
Doskonale sprawdzi się jako trwałe wykończenie stylizacji hybrydowej obu linii (Infini, Gelike) oraz żelowej i akrylowej.

Poniżej stylizacja z wykorzystaniem naszych produktów, w przepięknym matowym wydaniu: 

Velvet Matt Top Coat Infini

 

TOP COAT INFINI SUPER SHINE

Super Shine Top Coat

Jest to Top Coat standardowy, polecany do pokrycia stylizacji hybrydowych z linii Infini, jak również Gelike. Jak sama nazwa mówi, top pięknie i długo błyszczy, nada każdemu kolorowi eleganckiej głębi i blasku. Po wyjęciu z lampy należy przemyć go wacikiem zwilżonym alkoholem izopropylowym i gotowe. Konsystencja jest rzadka, co pozwala na dokładne rozprowadzenie po powierzchni, a po utwardzeniu pozostanie cienka idealnie błyszcząca warstwa, której blask pozostanie z nami niezmienny przez 14-21 dni.

 

TOP COAT INFINI NO WIPE

No Wipe Top Coat


Top No Wipe jest rodzajem topu błyszczącego, nie wymagającego przemywania, podobnie jak Top Velvet Matt. Jest on jednak zdecydowanie mniej elastyczny, zatem nie polecamy aplikacji na stylizacje na płytce naturalnej, bez uprzedniego utwardzenia płytki żelem/acryl-gelem, czy bazą budującą.
Top No Wipe ze względu na swoją strukturę ma zastosowanie głównie w stylizacjach „twardych” - acrylo-gele, żele, bazy budujące oraz kolory z linii Infini. Jest wygodnym topem, błyszczący idealnym blaskiem, podobnie jak Super Shine. Z uwagi na brak warstwy dyspersyjnej idealnie sprawdzi się też jako baza do aplikacji pyłków drobnych
z naszej gamy Super Shine.

 

TOP COAT INFINI NO WIPE COVER Z JESIENNEJ KOLEKCJI ALL AROUND NUDE

Top Coat No Wipe Cover

To rodzaj topu, który nie wymaga przemywania po wyjęciu z lampy, ma doskonałe właściwości nabłyszczające, a jednocześnie jest kryjący. Będzie efektowną wisienką na torcie, wykańczającą tradycyjną stylizację typu french, ale może też samodzielnie stanowić kolor i wykończenie w pięknych kolorach nude. Konsystencja średnio - gęsta, łatwy do rozprowadzenia, jego blask pozostanie niezmienny do 21 dni. W ofercie znajdziemy dwa niepowtarzalne kolory Fusion Pink i Nude Pink.
Jeśli jesteś miłośniczką pięknego blasku w kolorze nude, lubisz produkty wielofunkcyjne, to ten top jest właśnie dla Ciebie!


Tak wygląda TOP NO WIPE NUDE PINK na żelu Luxury Gloss Cover Light:

 
Top No Wipe Nude Pink

 

Wszystkie topy z linii Infini rozpuszczają się w acetonie. Całą stylizację hybrydową możemy usunąć z płytki po uprzednim zmatowieniu topu (przyspiesza proces). Jednak ze względu na częstotliwość zmian tak popularnych stylizacji hybrydowych, zalecamy metodę mechaniczną (pilniczek, polerka, frezarka). W ten sposób nie narażamy skóry i płytki paznokcia na częste działanie silnego rozpuszczalnika, jakim jest aceton.

 

TOP COAT GELIKE

Gelike Top Coat


Jest to top UV standardowy z delikatnej linii Gelike, którą szczególnie kochają osoby wrażliwe, które przeszły problemy ze stylizacjami hybrydowymi większości marek na rynku. Ta linia przeznaczona jest właśnie dla takich osób. Oczywiście produkt może być stosowany jako warstwa wykańczająca zarówno Gelike, jak i Infini. Jego średnio - gęsta konsystencja i duża ilość warstwy dyspersyjnej po utwardzeniu wymaga staranności przy aplikacji, a w niektórych przypadkach przemycia i powtórej aplikacji topu. Pamiętajmy także, że ten top wymaga dobrej lampy (najlepiej dual led min 48W), odpowiedniego czasu utwardzenia i przemycia wacikiem nawilżonym alkoholem izopropylowym. Jedną
z najważniejszych cech tego produktu jest delikatność, co za tym idzie troszeczkę krócej błyszczy niż Infini. Natomiast niewątpliwą zaletą jest możliwość łatwego usunięcia przy zastosowaniu kompresów nasączonych zmywaczem bezacetonowym Kabos.

 


Przy wyborze rodzaju topu należy pamiętać o tym, że zarówno top jak i wszystkie elementy są bardzo ważne w uzyskaniu pożądanego, trwałego efektu końcowego. Pamiętajmy o tym dobierając rodzaj stylizacji i produktów do swojej płytki. W ofercie Kabos na pewno każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie