ZASZALEJ W KARNAWALE Z KOLEKCJĄ SIX TEMPTATIONS!

09.01.19
Six Temptations

Przed nami wyjątkowo długi karnawał - czas imprez, prywatek, domówek, większych i mniejszych bali. To również idealny czas by pozwolić sobie na błyszczące szaleństwo również na paznokciach! Bo kiedy, jeśli nie teraz nosić olśniewające lakiery z kolekcji Six Temptations?

 

Lakiery hybrydowe z kolekcji Six Temptations kuszą blaskiem metali i kamieni szlachetnych. Są dla naszych paznokci jak biżuteria! W skład kolekcji wchodzi 6 odcieni:
- Dark Diamond - wpadający w grafit;
- Brilliant Silver - najczystsze srebro;
- Platinum - kompromis pomiędzy srebrem a delikatnym złotem;
- Gold Fever - najszlachetniejsze złoto;
- Pink Crystal - różowe kryształy wzbogacone o holograficzne drobinki;
- Rose Gold - najmodniejszy odcień różowego złota;

swatch

Wszystkie tworzą paletę barw, które pozwalają na tworzenie niezliczonych, spektakularnych stylizacji. Kolory zostały dobrane w taki sposób, by świetnie łączyły się zarówno ze sobą nawzajem jak i pozostałymi lakierami hybrydowymi z palety Kabos. Zastanawiasz się, w jakich stylizacjach lakiery hybrydowe Kabos Six Temptations będą wyglądały najlepiej? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych inspiracji!

1. Pełen blink-blink czyli Rose Gold na wszystkich paznokciach.

rosegold_blog

Eliza z "Hybrydowe Elizjum" postawiła na pełen błysk na paznokciach i nałożyła odcień Rose Gold na wszystkie 5 paznokci. Tak spektakularny efekt nie potrzebuje dodatkowej oprawy w postaci zdobień - sam w sobie jest olśniewający! Dlatego jeśli nie masz jeszcze pewnej ręki a chcesz by Twoje paznokcie
zwracały uwagę to zdecydowanie pomysł dla Ciebie. Lakiery hybrydowe Kabos Six Temptations mimo dość gęstej formuły są łatwe w aplikacji, świetnie kryją (wystarczą dwie warstwy), a ze względu na dużą ilość drobinek wszelkie niedociągnięcia stają się mniej widoczne - doskonałe rozwiązanie dla tych wszystkich, które mają problem z aplikacją "pod skórki".

2. Detal ma znaczenie czyli Pink Crystal jako akcent na 2 paznokciach.


Mimo dużej ilości drobinek nic nie stoi na przeszkodzie, żeby lakiery Six Temptations nosić również na co dzień! Spójrzcie na stylizację Eweliny - połączyła w niej subtelny, nieoczywisty Pink Crystal z 2 kolorami z podstawowej palety Infini: 82 Cosmic i 83 Glitter Lilac czym udowodniła, jak dobrze Pink Crystal prezentuje się w towarszystwie fioletów. 

3. Pół-żartem, pół-serio - czyli Pink Crystal dla tych, którzy lubią zabawę na paznokciach.Jeśli zdobienia nie sprawiają Wam większych trudności, a dodatkowo lubicie poszaleć na paznokciach to zainspirujcie się stylizacją od Lakierowego Apacza! Paulina postawiła na 3 z pozoru zupełnie różne elementy: geometryczne paski, kropki i brokatowe ombre, które stworzyły ciekawą, intrygującą całość. Rose Gold zagrał solo na kciukach oraz został wykorzystany zarówno do ombre (jako podkład posłużył GeLike Pure White), jak i do paskowych zdobień. Kropki i paski wykonane zostały za pomocą Paint Gel White. Kolorem bazowym był przepiękny odcień nude: Infini Simple Perfection z kolekcji Bumerang.

4. Zapowiada się szampańska zabawa czyli zdobienia okolicznościowe.


Tak jak szampan nie jest zarezerwowany wyłącznie na sylwestrową noc, tak samo błysk i kieliszki pasują na każdą huczną imprezę! Lirka w swojej stylizacji wykorzystała lakier hybrydowy Gold Fever -szlachetny odcień złota doskonale sprawdzi się podczas wielkich wyjść. Monika połączyła go z głęboką czernią GeLike Dark Night - ale zeby nie wiało nudą na jednym paznokciu pojawiło się brokatowe
ombre, na drugim - symboliczna lampka szampana. Całość od razu wprawia w imprezowy nastrój!

Mamy nadzieję, że dzięki tym inspiracjom już nie zawahacie się wybierając stylizację na czas karnawału. Jak widać możliwości na wykorzystanie lakierów hybrydowych Six Temptations jest  naprawde wiele a efekt? Za każdym razem olśniewający i spektakularny :)