Jeżeli chcemy przedłużyć trwałość manicure klasycznego, stosujmy odpowiednie preparaty nawierzchniowe. Oto przegląd najlepszych z nich.

"/>

CZYM UTWARDZIĆ LAKIER DO PAZNOKCI?

05.07.18

 

Jeżeli chcemy przedłużyć trwałość manicure klasycznego, stosujmy odpowiednie preparaty nawierzchniowe. Oto przegląd najlepszych z nich.

 

KIEDY STOSOWAĆ PREPARATY NAWIERZCHNIOWE?


Po dwukrotnym pomalowaniu płytki emalią nie zapomnijmy nałożyć lakieru, który wykańcza manicure. Przy profesjonalnej stylizacji paznokcia, powinien to być element obowiązkowy. W zależności od efektu, który chcemy uzyskać możemy wybrać spośród dostępnych produktów.

 

JAKI MAMY WYBÓR?


Top Coat

 

Profesjonalny lakier nawierzchniowy w świetle dziennym optycznie wybiela płytkę, przywraca blask przebarwionym i matowym paznokciom. Lakier odbija promienie świetlne w kolorze błękitno– białym co sprawia, że paznokcie wyglądają zdrowo. Natomiast w ciemności pod pływem światła UV lakier świeci w kolorze białym.

Polecany do paznokci zażółconych.

 

Express Dry Dropp

 

Preparat ten nakładamy na świeżo nałożony lakier. Nie musimy czekać aż wyschnie. Błyskawicznie wysuszy emalię oraz utworzy barierę ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zawarty w niej ekstrakt z aloesu i oleju słonecznikowego skutecznie nawilży i natłuści paznokcie oraz skórki.

 

Sun Blocker

 

Preparat ten sprawi, że kolor nie zmieni się pod wpływem słońca oraz zwiększy lustrzany połysk emalii. Bogaty jest w filtry UV, które tworzą barierę przed promieniowaniem słonecznym. Stosowany na lakier, chroni go także przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz skraca czas schnięcia.

 

Matt Finish

 

Pozwala uzyskać matowy efekt na każdej błyszczącej powierzchni. Stosowany bezpośrednio na naturalną płytkę paznokci pozwala stworzyć bardzo subtelny, pozbawiony połysku manicure, co sprawia, że produkt z powodzeniem może być stosowany przez mężczyzn.

 

Macie zwyczaj stosowania preparatu wykańczającego manicure? Co się najlepiej sprawdza?