MAŁY - WIELKI MAGIC OIL, CZYLI SILNA REGENERACJA Z NATURY

18.05.17

 

Jak jeden preparat może sprawić że już po tygodniowym stosowaniu paznokcie są widocznie zdrowsze i silniejsze? Sekret tkwi w składzie. Naturalna moc cennych składników uderza tam, gdzie inne środki zawiodły.

 

Paznokcie zniszczone częstymi zabiegami upiększającymi tracą swoją naturalną ochronę. Proces jej przywracania do tej pory trwał długo, wymagał cierpliwości a także grubego portfela. A efekty? Raz lepiej, raz gorzej. Jako miłośniczki zadbanych dłoni i bezpiecznej stylizacji paznokci, nie mogłyśmy pozwolić na taki stan rzeczy. Dlatego po latach prób z różnymi specyfikami i składnikami, stworzyłyśmy preparat, który naprawdę działa i to w krótkim czasie.

 

Na duży problem, mocne i szybkie działanie

 

Wysuszona, zniszczona płytka potrzebuje silnego nawilżenia, które nie zamknie dostępu do powietrza i dotrze w głąb struktury paznokcia. Preparaty oparte na glicerynie i wspomaganych chemicznie substancjach co prawda silnie natłuszczają ale hamują też oddychanie i nie regenerują. Widoczna poprawa stanu dłoni i ładny efekt utrzymuje się do pierwszego umycia rąk. Dlatego tak ważny jest skład i preparaty, które wnikną głęboko czyli dokładnie tam, skąd bierze się problem zniszczonych paznokci.

 

Najsilniej działające preparaty w jednej buteleczce

 

Natura wie co dla nas dobre. Na pewno słyszałyście co nieco o tym, że najlepsze właściwości odżywcze ma olejek do paznokci ze słodkich migdałów, z awokado, jojoba, makadamia itd. To wszystko prawda, dlatego zamiast skupiać się tylko na jednym z nich, postawiłyśmy połączyć moc ich wszystkich w jednym preparacie. Dodałyśmy do tego jeszcze olej arganowy oraz żywica z drzewa pistacjowego. Tak powstał Magic Oil – olejek do paznokci i skórek o spektakularnym działaniu. Właściwości olejku poparte są wynikami badań in vitro.

 

Jak to działa?

 

Jeżeli nasze paznokci do tej pory dostawały dawkę chemicznych substancji, czas dać im od nich przerwę i zastosować naturalne remedia. W skład naszego olejku wchodzą najsilniej odżywiające, naturalne składniki, które do tej pory wynaleziono. A dokładnie:

- olejek ze słodkich migdałów. Mocne działanie wzmacniające i utwardzające pomoże gdy mamy rozdwojone i łamliwe paznokcie.

- olejek z awokado to z kolei kopalnia drogocennych dla paznokci kwasów oleinowego, pantotenowego i foliowego. Duża zawartość witamin C, E, A, B1, B2, PP, K i H odbuduje najbardziej zniszczona płytkę.

- olejek jojoba jest częstym składnikiem odżywek do skóry i włosów. Nic dziwnego. Posiada niemal wszystkie witaminy i minerały, które są ważne zwłaszcza dla dobrej kondycji paznokci. Są wśród nich witamina E (witamina młodości), witaminy z grupy B, miedź, cynk, selen, jod i chrom. To prawdziwa bomba witaminowa, której zdemineralizowana płytka będzie musiała się poddać.

- olejek makadamia. Z tych niepozornych orzechów wytwarza się substancję obfitą w witaminę A i witaminy z grupy B. Dodatkowo ma moc zdrowotnych składników mineralnych takich jak lecytyna i fenole. Olejek ma właściwości antybakteryjne, głęboko regeneruje komórki i chroni przed promieniowaniem słonecznym. Nie zostaje tylko na powierzchni płytki ale głęboko do niej wnika i tam uwalnia swą zbawienną, regeneracyjną moc.

- olej arganowy, czyli „złoto Maroka” to dobrze znany i ceniony sposób na nawilżenie i pielęgnację. Poza szeregiem witamin posiada sterole i tirukallol, które silnie regenerują i walczą z objawami egzemy i alergii.

- żywica z drzewa pistacjowego. Ciekawe ale to właśnie „łzy” tego drzewa rosnącego w Grecji a nie jego owoce, mają magiczną moc. W naszym olejku ma on kluczowe działanie aktywne. To właśnie on jest odpowiedzialny za stymulowanie macierzy paznokcia do produkcji keratyny twardej. Jest ona głównym składnikiem paznokcia. Dzięki niej płytka szybciej się odbudowuje i rośnie. Staje się również mocniejsza i grubsza. Maleją nierówności i wybrzuszenia.

 

Jak pielęgnować paznokcie za pomocą Magic Oil?

 

Odpowiedź jest prosta – regularnie, przez minimum 7 dni. Po umyciu i wysuszeniu rąk, na płytkę nanieś kropelkę oleju i delikatnie wmasuj nie omijając skórek. Olejek do paznokci Magic Oil oparty jest wyłącznie na naturalnych składnikach. Nie ma w nim sztucznych barwników ani konserwantów, więc może być stosowany nawet na bardzo wrażliwą skórę i nas nie uczuli. Można a nawet trzeba stosować go często. Będzie wspaniałą regeneracją po stylizacji typu manicure hybrydowy, akrylowy czy klasyczny.

 

Olejek można kupić TUTAJ.

 

Nail Magic Oil został wyróżniony jako zaufany produkt i został nagrodzony Diamentem Beauty 2017 -

 

beauty

 

Czy miałyście do czynienia z Magic Oil? Jesteśmy ciekawe Waszych opinii!