Aktualności oraz artykuły na blogu Kabos Cosmetics

lut 23

OIL TIME - NIE TYLKO W TŁUSTY CZWARTEK

Tłusty Czwartek kojarzymy z rozpustnym i niestety również niezdrowym jedzeniem. Pochłaniamy tłuste pączki i faworki nie licząc się z kaloriami. Tłumaczymy sobie, że przecież to tylko raz do roku - ale nie ma co się oszukiwać - te tłuszcze na dobre nam nie wyjdą...

 

 

Więcej
lut 20

PAZNOKCIE A BRAK WITAMIN – CO JEŚĆ ABY NIE MIEĆ PROBLEMÓW Z PŁYTKĄ?

Nawet niewielkie niedobory witamin mają zły wpływ na wygląd płytki paznokciowej. Zwłaszcza w okresie zimowym, gdy jemy mniej świeżych warzyw i owoców, możemy gołym okiem zauważyć na paznokciu skutki złej diety. Aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi dłońmi należy pamiętać o 4 prostych zasadach.

Więcej
lut 17

WIELKA PIĄTKA, CZYLI 5 KROKÓW DO PAZNOKCI IDEALNYCH

Zima to najlepszy czas na to aby przyjrzeć się bliżej kondycji naszych dłoni i paznokci. Długie wieczory i nieprzyjemna pogoda zniechęcają do częstych wyjść i są doskonałą okazją do wzmożonych zabiegów pielęgnacyjnych. Wszystko po to by wiosną i latem móc prezentować zadbane paznokcie i piękne dłonie.

Więcej
lut 09

WALENTYNKOWA STYLIZACJA

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć o paznokciach i w ostatniej chwili malowałaś je „na kolanie”? A może nie czujesz się pewnie w zdobieniu lakierami? Zastanawiasz się nad prostą i szybką stylizacją paznokci na Walentynki? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Zobacz co można wyczarować w kilku krokach ;)

Więcej
sty 25

MIĘDZYNARODOWY KOLOR ROKU 2017

Kolor „Serenity” jest już przeszłością – w 2017 na to miejsce przybywa nowe, świeże i żywe… Czas na „Greenery”!

Więcej
sty 19

NOWOŚCI Z SERII GALAXY EFFECT!

Karnawałowy początek roku pozwala puścić wodze fantacji i zaszaleć z przykuwającym wzrok manicure. Spokojne odcienie brązów, beżów i nude pozostawmy na co dzień, a wieczorem zachwyćmy wszystkich blaskiem Galaxy Effect!

Więcej
sty 05

UCZULENIE NA LAKIER HYBRYDOWY

Czy można mieć uczulenie na hybrydę? Słyszałaś, że Twoja znajoma się z tym zmaga? A może sama doświadczyłaś opuchniętych opuszków, swędzenia albo szczypania? Zgłasza się do nas coraz więcej dziewczyn z podobnymi historiami, prosząc o pomoc i wskazówki. Zatem podejmujemy wyzwanie i odpowiadamy na kilka podstawowych pytań...

Więcej
wrz 16

INFINI CZY GELIKE?

Zastanawiasz się jaka jest różnica między lakierami GeLike a Infini? Tutaj znajdziesz odpowiedź i poznasz różnice w aplikacji.

Więcej
wrz 15

JUŻ JEST NOWY KATALOG KABOS COSMETICS!

Poznaj naszą pełną ofertę oraz odkryj nowości, które niebawem pojawią się w sprzedaży.

Więcej
1 2 3 4 5 6 7 8