Aktualności oraz artykuły na blogu Kabos Cosmetics

cze 16

UCZULENIA A STYLIZACJA PAZNOKCI

Płytka paznokciowa to mocny twór naszego organizmu, zaprojektowany tak aby chronił najczulsze elementy na naszych dłoniach. Mimo, że jest twarda i składa się z około 100-150 warstw komórek, to także część naszego ciała, którą stosunkowo łatwo uszkodzić. Oto najczęstsze reakcje naszego organizmu na stosowanie zabiegów upiększania paznokci.

Więcej
cze 09

JAK WYBRAĆ KSZTAŁT PAZNOKCIA

Zdobienie i stylizacja paznokci polega nie tylko na odpowiednim doborze kolorystycznym lakieru, czy też wzorów. To wtedy paznokciom możemy nadać ciekawy kształt. Odpowiedni dobór potrafi zamaskować niedoskonałości i uwypuklić zalety naszych dłoni. Jak dobrze dopasować kształt paznokci?

Więcej
cze 01

JAKI KOLOR PAZNOKCI WYBRAĆ?

Całe szczęście, że są paznokcie! To kolejna część naszego ciała, którą możemy (prawie) do woli ozdabiać, dobierać kolor do ubrań, okazji czy po prostu naszego kaprysu. Na szczęście jeżeli coś nie wyjdzie, lub się znudzi, łatwo można z takiej stylizacji zrezygnować i zaszaleć z kolejną. Poniżej poznacie kilka żelaznych zasad odnośnie kolorów i tego jak je dobierać do naszego wyglądu.

Więcej
maj 26

DOŚWIADCZONE DŁONIE – CZYLI STYLIZACJA PAZNOKCI SENIOREK

Paznokcie to odzwierciedlenie naszego trybu życia. Im bardziej byłyśmy dla siebie łaskawe na przestrzeni lat, tym lepiej będą wyglądać. Proces starzenia dotyka niestety nie tylko skóry, lecz również płytki paznokciowej. Stylistka może pomóc w przywróceniu pięknego wyglądu dłoni seniorki oraz zaproponować jej kilka prostych rozwiązań, które pomogą poprawić ich kondycję.

Więcej
maj 18

MAŁY - WIELKI MAGIC OIL, CZYLI SILNA REGENERACJA Z NATURY

Jak jeden preparat może sprawić że już po tygodniowym stosowaniu paznokcie są widocznie zdrowsze i silniejsze? Sekret tkwi w składzie. Naturalna moc cennych składników uderza tam, gdzie inne środki zawiodły.

Więcej
maj 12

MANICURE HYBRYDOWY – TYPOWE BŁĘDY

Hybryda to manicure, który ciężko uszkodzić. Jednak gdy po nałożeniu zachowuje się on nie tak, jak byśmy sobie tego życzyły, to znaczy, że popełniłyśmy któryś z poniższych błędów. Mogą one sprawić, że zniechęcimy się do stosowania tej metody, lub co gorsza wyrządzimy krzywdę paznokciom. Dowiedz się jak są najczęstsze błędy w stylizacji hybrydowej aby móc się przed nimi ustrzec.

Więcej
maj 05

MANICURE HYBRYDOWY – INSTRUKCJA NAKŁADANIA I ZDEJMOWANIA

Stylizacja paznokcia na dłużej, w przystępnej cenie, jest już możliwa. Na pierwszy rzut oka nie różni się ona wiele od tradycyjnego manicure. Paznokcie wyglądają jak po nałożeniu zwykłej emulsji. Również i przy użyciu tej metody stylizacji możemy wykonywać wymyślne wzory i zdobienia. Efekt utrzymuje się jednak o wiele dłużej, bo przez około 2 tygodnie. Dodatkowo, lakier pozostaje ciągle świeży, a paznokcie wyglądają jakby były przed chwilą malowane. Jeżeli planujemy dłuższy wyjazd i nie chcemy martwić się o dobry wygląd naszych dłoni, nie ma lepszej metody niż manicure hybrydowy.

Więcej
kwi 24

JAK WYBRAĆ DOBRY LAKIER DO PAZNOKCI

Jedna z mniejszych części naszego ciała, czyli paznokcie są dla kobiet świetnym polem do popisu w temacie wyrażania swojej osobowości, nastroju, czy podkreślania wyglądu. Stylizacja paznokci wprawia w dobry humor i poprawia nasze samopoczucie. Dlatego tak ją lubimy i często kupujemy lakiery, dostosowując je do pór roku, mód i okazji. Czy wiemy jednak na co zwracać uwagę przy ich wyborze?

Więcej
kwi 19

STYLIZACJA PAZNOKCI W CIĄŻY

Ciąża nie jest usprawiedliwieniem złego wyglądu. To właśnie wtedy powinnyśmy dbać bardziej o nasze dobre samopoczucie i rozpieszczać się przyjemnymi dla nas zabiegami. Czy jednak wszystkie z nich można stosować bez obaw na ich wpływ na rosnące w nas dziecko?

Więcej
kwi 10

PIĘKNE PAZNOKCIE NA WIOSNĘ

Zima to czas, w którym nasze Zima to czas, w którym nasze dłonie dostają za swoje. Jako najbardziej odkryta i wysunięta część ciała, często narażona jest na działanie niskich temperatur i niekorzystnego wpływu przesuszonego powietrza. Początek wiosny to doskonały moment aby poddać je regeneracji.

Więcej
1 2 3 4 5 6 7 8