Aktualności oraz artykuły na blogu Kabos Cosmetics

lip 05

CZYM UTWARDZIĆ LAKIER DO PAZNOKCI?

Jeżeli chcemy przedłużyć trwałość manicure klasycznego, stosujmy odpowiednie preparaty nawierzchniowe. Oto przegląd najlepszych z nich.

Więcej
cze 26

CZY MOGĘ SAMA W DOMU ZDJĄĆ HYBRYDĘ?

Manicure hybrydowy to bez wątpienia „wyższa szkoła jazdy”. O ile zwykłą emalię można z łatwością usunąć zmywaczem do paznokci, o tyle z hybrydą już nie jest tak łatwo. Czy można ją jednak usunąć bez wizyty w salonie kosmetycznym?

Więcej
cze 19

JAK POZYSKAĆ STAŁE KLIENTKI SALONU KOSMETYCZNEGO

Gdy klientka podejmie decyzję, że dany zabieg kosmetyczny wykona w naszym gabinecie, a nie samodzielnie w domu, poza chęcią posiadania pięknego efektu, cieszy się z czasu tylko dla siebie i chwili relaksu. Kilkoma prostymi dodatkami, możemy umilić jej czas w taki sposób, aby już zawsze wybierała nasz salon. Oto niektóre z nich:

Więcej
maj 21

PROBLEMY Z KRĘGOSŁUPEM U STYLISTEK

Czy zastanawiałyście się kiedyś jak praca przy stylizacji paznokci wpływa na Wasz kręgosłup? Przeciążenia, bóle i zwyrodnienia to częsty skutek uboczny wielogodzinnej pracy w jednostajnej pozycji. Co nam grozi?

Więcej
maj 14

JAK URZĄDZIĆ SALON KOSMETYCZNY

Zanim klientka zobaczy efekt końcowy zabiegu, na który się zapisała, dostrzeże w pierwszej kolejności wystrój pomieszczenia, do którego weszła. Pierwsze sekundy i spojrzenia zadecydują czy zdecyduje się na zabieg, czy raczej zrezygnuje. Co skłoni ją do tego aby zostać? Kilka czynników.

Więcej
kwi 20

KIEDY NIE MALOWAĆ PAZNOKCI?

Miłośniczkom kolorowych paznokci ciężko wyjść z domu bez starannego manicure. Są jednak takie chwile, w których od malowania lepiej się powstrzymać. Kiedy?

Więcej
mar 27

LIFTING OD MATKI NATURY

Natura dała nam niezliczone substancje, które działają lepiej niż wiele środków, które powstały w laboratorium. Jedna z nich to naturalny skalpel, którego silne właściwości ujędrniające działają cuda dla skóry. Składnik ten powinien koniecznie być wzięty pod uwagę przez panie w wieku dojrzałym, które narzekają na utratę sprężystości cery i zmarszczki. O czym mowa?

Więcej
mar 20

JAK PRZYGOTOWAĆ STOPY DO WIOSNY?

Ukrywane zimowymi miesiącami w grubych skarpetach i zakrytych butach dopiero wiosną wychodzą z ukrycia. Często okazuje się, że sam pedicure to za mało. Co zrobić aby stopy odzyskały świeży i piękny wygląd po zimie? Oto prosta instrukcja w 3 krokach.

Więcej
mar 14

BAZA PODKŁADOWA POD LAKIER – DLACZEGO JEST TAKA WAŻNA?

Żadna stylizacja paznokcia, która kończy się nałożeniem lakieru, nie powinna być wykonywana bez bazy podkładowej. Jest ku temu wiele powodów a o to główne z nich:

Więcej
mar 07

ZADZIORNE SKÓRKI, CZYLI JAK DBAĆ O WYGLĄD WOKÓŁ PAZNOKCIA

Nawet najpiękniej przyozdobiona płytka nie będzie wyglądać dobrze, jeżeli skóra wokół niej nie chce współpracować. Zadzierające się skórki to częsty problem. Dlaczego powstają i jak z nimi walczyć?

Więcej
1 2 3 4 5 6 7 8