Blog

kwi 24

JAK WYBRAĆ DOBRY LAKIER DO PAZNOKCI

Jedna z mniejszych części naszego ciała, czyli paznokcie są dla kobiet świetnym polem do popisu w temacie wyrażania swojej osobowości, nastroju, czy podkreślania wyglądu. Stylizacja paznokci wprawia w dobry humor i poprawia nasze samopoczucie. Dlatego tak ją lubimy i często kupujemy lakiery, dostosowując je do pór roku, mód i okazji. Czy wiemy jednak na co zwracać uwagę przy ich wyborze?

Więcej
kwi 19

STYLIZACJA PAZNOKCI W CIĄŻY

Ciąża nie jest usprawiedliwieniem złego wyglądu. To właśnie wtedy powinnyśmy dbać bardziej o nasze dobre samopoczucie i rozpieszczać się przyjemnymi dla nas zabiegami. Czy jednak wszystkie z nich można stosować bez obaw na ich wpływ na rosnące w nas dziecko?

Więcej
kwi 10

PIĘKNE PAZNOKCIE NA WIOSNĘ

Zima to czas, w którym nasze Zima to czas, w którym nasze dłonie dostają za swoje. Jako najbardziej odkryta i wysunięta część ciała, często narażona jest na działanie niskich temperatur i niekorzystnego wpływu przesuszonego powietrza. Początek wiosny to doskonały moment aby poddać je regeneracji.

Więcej
lut 23

OIL TIME - NIE TYLKO W TŁUSTY CZWARTEK

Tłusty Czwartek kojarzymy z rozpustnym i niestety również niezdrowym jedzeniem. Pochłaniamy tłuste pączki i faworki nie licząc się z kaloriami. Tłumaczymy sobie, że przecież to tylko raz do roku - ale nie ma co się oszukiwać - te tłuszcze na dobre nam nie wyjdą...

 

 

Więcej
lut 20

PAZNOKCIE A BRAK WITAMIN – CO JEŚĆ ABY NIE MIEĆ PROBLEMÓW Z PŁYTKĄ?

Nawet niewielkie niedobory witamin mają zły wpływ na wygląd płytki paznokciowej. Zwłaszcza w okresie zimowym, gdy jemy mniej świeżych warzyw i owoców, możemy gołym okiem zauważyć na paznokciu skutki złej diety. Aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi dłońmi należy pamiętać o 4 prostych zasadach.

Więcej
lut 17

WIELKA PIĄTKA, CZYLI 5 KROKÓW DO PAZNOKCI IDEALNYCH

Zima to najlepszy czas na to aby przyjrzeć się bliżej kondycji naszych dłoni i paznokci. Długie wieczory i nieprzyjemna pogoda zniechęcają do częstych wyjść i są doskonałą okazją do wzmożonych zabiegów pielęgnacyjnych. Wszystko po to by wiosną i latem móc prezentować zadbane paznokcie i piękne dłonie.

Więcej
lut 09

WALENTYNKOWA STYLIZACJA

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć o paznokciach i w ostatniej chwili malowałaś je „na kolanie”? A może nie czujesz się pewnie w zdobieniu lakierami? Zastanawiasz się nad prostą i szybką stylizacją paznokci na Walentynki? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Zobacz co można wyczarować w kilku krokach ;)

Więcej
sty 25

MIĘDZYNARODOWY KOLOR ROKU 2017

Kolor „Serenity” jest już przeszłością – w 2017 na to miejsce przybywa nowe, świeże i żywe… Czas na „Greenery”!

Więcej
sty 19

NOWOŚCI Z SERII GALAXY EFFECT!

Karnawałowy początek roku pozwala puścić wodze fantacji i zaszaleć z przykuwającym wzrok manicure. Spokojne odcienie brązów, beżów i nude pozostawmy na co dzień, a wieczorem zachwyćmy wszystkich blaskiem Galaxy Effect!

Więcej
sty 05

UCZULENIE NA LAKIER HYBRYDOWY

Czy można mieć uczulenie na hybrydę? Słyszałaś, że Twoja znajoma się z tym zmaga? A może sama doświadczyłaś opuchniętych opuszków, swędzenia albo szczypania? Zgłasza się do nas coraz więcej dziewczyn z podobnymi historiami, prosząc o pomoc i wskazówki. Zatem podejmujemy wyzwanie i odpowiadamy na kilka podstawowych pytań...

Więcej
1 2 3 4 5