Jeżeli chcemy przedłużyć trwałość manicure klasycznego, stosujmy odpowiednie preparaty nawierzchniowe. Oto przegląd najlepszych z nich.
Manicure hybrydowy to bez wątpienia „wyższa szkoła jazdy”. O ile zwykłą emalię można z łatwością usunąć zmywaczem do paznokci, o tyle z hybrydą już nie jest tak łatwo. Czy można ją jednak usunąć bez wizyty w salonie kosmetycznym?
Gdy klientka podejmie decyzję, że dany zabieg kosmetyczny wykona w naszym gabinecie, a nie samodzielnie w domu, poza chęcią posiadania pięknego efektu, cieszy się z czasu tylko dla siebie i chwili relaksu. Kilkoma prostymi dodatkami, możemy umilić jej czas w taki sposób, aby już zawsze wybierała nasz salon. Oto niektóre z nich:
Czy zastanawiałyście się kiedyś jak praca przy stylizacji paznokci wpływa na Wasz kręgosłup? Przeciążenia, bóle i zwyrodnienia to częsty skutek uboczny wielogodzinnej pracy w jednostajnej pozycji. Co nam grozi?
Zanim klientka zobaczy efekt końcowy zabiegu, na który się zapisała, dostrzeże w pierwszej kolejności wystrój pomieszczenia, do którego weszła. Pierwsze sekundy i spojrzenia zadecydują czy zdecyduje się na zabieg, czy raczej zrezygnuje. Co skłoni ją do tego aby zostać? Kilka czynników.
Miłośniczkom kolorowych paznokci ciężko wyjść z domu bez starannego manicure. Są jednak takie chwile, w których od malowania lepiej się powstrzymać. Kiedy?
Natura dała nam niezliczone substancje, które działają lepiej niż wiele środków, które powstały w laboratorium. Jedna z nich to naturalny skalpel, którego silne właściwości ujędrniające działają cuda dla skóry. Składnik ten powinien koniecznie być wzięty pod uwagę przez panie w wieku dojrzałym, które narzekają na utratę sprężystości cery i zmarszczki. O czym mowa?
Ukrywane zimowymi miesiącami w grubych skarpetach i zakrytych butach dopiero wiosną wychodzą z ukrycia. Często okazuje się, że sam pedicure to za mało. Co zrobić aby stopy odzyskały świeży i piękny wygląd po zimie? Oto prosta instrukcja w 3 krokach.
Żadna stylizacja paznokcia, która kończy się nałożeniem lakieru, nie powinna być wykonywana bez bazy podkładowej. Jest ku temu wiele powodów a o to główne z nich:
Nawet najpiękniej przyozdobiona płytka nie będzie wyglądać dobrze, jeżeli skóra wokół niej nie chce współpracować. Zadzierające się skórki to częsty problem. Dlaczego powstają i jak z nimi walczyć?