Aktualności oraz artykuły na blogu Kabos Cosmetics

mar 23

Bazy budujące od Kabos

Baza pod hybrydę (tzw.base coat) to podstawa stylizacji hybrydowej. Główną rolą bazy do hybrydy jest ochrona płytki paznokciowej, jak i zwiększenie przyczepności lakieru hybrydowego.

Więcej
lis 30

Zestawy świąteczne od Kabos Cosmetics

Jeżeli nie masz pomysłu na idealny prezent dla swojej: przyjaciółki, mamy, żony, córki, teściowej… to dajemy Ci gotowe rozwiązanie: 7 wyjątkowych zestawów świątecznych od Kabos. Każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich.

Więcej
lis 04
przedłużanie-paznokci

Jak przedłużyć paznokcie żelem?

Manicure żelowy jest najczęstszą formą stylizacji paznokci. O ile wykonanie go na naturalnej płytce nie sprawia większych trudności o tyle przedłużenie na formie jest już często wyzwaniem.

Więcej
paź 14

Q&A Manicure Tytanowy

10 najczęściej pojawiających się pytań dotyczących manicure tytanowego.

Więcej
lip 29

Magic Dip System od KABOS

Manicure tytanowy to nowoczesny sposób na koloryzację i wzmacnianie paznokci. W Europie jest ciągle nowością, ale w USA tytan to numer 1 w stylizacji paznokci.

Więcej
cze 16
Czy alergik może używać hybrydy?

Czy alergik może używać hybrydy?

Alergie kontaktowe to zmora wielu osób. Nieraz uniemożliwiają wykonanie manikiuru, zawsze wiążą się z dyskomfortem. Ale czy naprawdę uczulenia wykluczają stosowanie hybrydy?

Więcej
cze 13
Wszystko o topach hybrydowych

TOP - NIEODZOWNY ELEMENT KAŻDEJ STYLIZACJI!

W każdym rodzaju naszych bardziej lub mniej kolorowych zabaw z produktami, zawsze końcowym etapem jest nałożenie topu. Spełnia ona funkcje ochronne, ale często jest także dodatkowych elementem ozdobnym.

Więcej
sty 22
odżywki_kabos

AKCJA REGENERACJA - POZNAJ ODŻYWKI I PREPARATY DO PIELĘGNACJI KABOS!

Nie oszczędzamy naszych paznokci i zazwyczaj po produkty do ich regeneracji i pielęgnacji sięgamy dopiero wtedy, gdy zauważymy ich gorszą kondycję… Marka Kabos posiada jedną z najszerszych na rynku ofertę odżywek i preparatów które są odpowiedzią na najczęstsze problemy z paznokciami- jak wybrać idealną dla siebie?

Więcej
sty 09
Six Temptations

ZASZALEJ W KARNAWALE Z KOLEKCJĄ SIX TEMPTATIONS!

Przed nami wyjątkowo długi karnawał - czas imprez, prywatek, domówek, większych i mniejszych bali. To również idealny czas by pozwolić sobie na błyszczące szaleństwo również na paznokciach! Bo kiedy, jeśli nie teraz nosić olśniewające lakiery z kolekcji Six Temptations?

Więcej
lip 10

JAK UTRZYMAĆ OPALENIZNĘ?

Latem najlepsza ozdoba naszego ciała to skóra muśnięta słońcem. Jeżeli zależy nam na tym aby opalenizna wyglądała zdrowo i utrzymała się dłużej, powinnyśmy stosować się do kilku prostych zasad.

Więcej
1 2 3 4 5 6 7 8