Blog

mar 27

LIFTING OD MATKI NATURY

Natura dała nam niezliczone substancje, które działają lepiej niż wiele środków, które powstały w laboratorium. Jedna z nich to naturalny skalpel, którego silne właściwości ujędrniające działają cuda dla skóry. Składnik ten powinien koniecznie być wzięty pod uwagę przez panie w wieku dojrzałym, które narzekają na utratę sprężystości cery i zmarszczki. O czym mowa?

Więcej
mar 20

JAK PRZYGOTOWAĆ STOPY DO WIOSNY?

Ukrywane zimowymi miesiącami w grubych skarpetach i zakrytych butach dopiero wiosną wychodzą z ukrycia. Często okazuje się, że sam pedicure to za mało. Co zrobić aby stopy odzyskały świeży i piękny wygląd po zimie? Oto prosta instrukcja w 3 krokach.

Więcej
mar 14

BAZA PODKŁADOWA POD LAKIER – DLACZEGO JEST TAKA WAŻNA?

Żadna stylizacja paznokcia, która kończy się nałożeniem lakieru, nie powinna być wykonywana bez bazy podkładowej. Jest ku temu wiele powodów a o to główne z nich:

Więcej
mar 07

ZADZIORNE SKÓRKI, CZYLI JAK DBAĆ O WYGLĄD WOKÓŁ PAZNOKCIA

Nawet najpiękniej przyozdobiona płytka nie będzie wyglądać dobrze, jeżeli skóra wokół niej nie chce współpracować. Zadzierające się skórki to częsty problem. Dlaczego powstają i jak z nimi walczyć?

Więcej
lut 26

LAMPA UV A UCZULENIA

Szukając przyczyn reakcji alergicznych w manicurze hybrydowym, zwykle głównym podejrzanym staje się lakier. Czy zastanawiałyście się nad tym jaki wpływ na uczulenia ma lampa UV?

Więcej
gru 27

JAK BŁYSZCZEĆ NA SYLWESTRA - 3 KROKI DO EFEKTU WOW

Cały świat spędza tę jedną, jedyną noc w roku na szampańskiej zabawie. Niezależnie od tego, czy idziemy na małą prywatkę, czy wytworny bal, mamy wyjątkowy powód do świętowania. Oto żegnamy stary i witamy nowy rok. Wiadomo – jaki sylwester, taki cały następny rok. Co zrobić więc aby tej nocy wyglądać olśniewająco?

Więcej
lis 29

KĄPIEL IDEALNA W 4 KROKACH

Jesienią i zimą po ciężkim dniu kąpiel w wannie jest doskonałym sposobem na relaks. Jednak niewłaściwie przygotowana, może nam przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. Co zrobić aby kąpiel przyniosła korzyść naszej skórze i duszy?

Więcej
lis 01

BOMBA WITAMINOWA PŁYNĄCA Z GLONÓW, CZYLI SŁÓW KILKA O ALGACH

Występują w jeziorach, morzach, oceanach a nawet w akwariach. Mają od kilku milimetrów do kilku metrów. Jak to się stało, że są jednym z najbardziej cenionych składników kosmetyków?

Więcej
wrz 24

CO NAM GROZI – CZYLI CHOROBY ZAWODOWE STYLISTEK PAZNOKCI

W gabinetach kosmetycznych w kwestii zdrowia i higieny kładzie się głównie nacisk na dobro klienta. Należy jednak równie mocno pamiętać o zachowaniu zdrowych warunków pracy osobom, które wykonują manicure i pedicure, ponieważ to one najczęściej narażone są na choroby skóry i układu oddechowego.

Więcej
wrz 17

5 PROSTYCH SPOSOBÓW NA BŁYSKAWICZNY RELAKS

Pracujemy przez większość czasu w naszym życiu. Po pracy sprzątamy, gotujemy i opiekujemy się dziećmi. Wieczorem padamy jak muchy, ostatkiem sił próbując zmyć makijaż. A gdzie odpoczynek? No dobra, są weekendy, ale co robimy podczas nich? Zwykle zaległe sprzątanie, gotowanie na cały tydzień, wyjścia z dziećmi, wizyty rodzinne itp. A gdzie czas tylko dla Ciebie?

Więcej
1 2 3 4 5