Blog

mar 23

Bazy budujące od Kabos

Baza pod hybrydę (tzw.base coat) to podstawa stylizacji hybrydowej. Główną rolą bazy do hybrydy jest ochrona płytki paznokciowej, jak i zwiększenie przyczepności lakieru hybrydowego.

Więcej
lis 30

Zestawy świąteczne od Kabos Cosmetics

Jeżeli nie masz pomysłu na idealny prezent dla swojej: przyjaciółki, mamy, żony, córki, teściowej… to dajemy Ci gotowe rozwiązanie: 7 wyjątkowych zestawów świątecznych od Kabos. Każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich.

Więcej
lis 04

Jak przedłużyć paznokcie żelem?

Manicure żelowy jest najczęstszą formą stylizacji paznokci. O ile wykonanie go na naturalnej płytce nie sprawia większych trudności o tyle przedłużenie na formie jest już często wyzwaniem.

Więcej
paź 14

Q&A Manicure Tytanowy

10 najczęściej pojawiających się pytań dotyczących manicure tytanowego.

Więcej
lip 29

Magic Dip System od KABOS

Manicure tytanowy to nowoczesny sposób na koloryzację i wzmacnianie paznokci. W Europie jest ciągle nowością, ale w USA tytan to numer 1 w stylizacji paznokci.

Więcej
cze 16
Czy alergik może używać hybrydy?

Czy alergik może używać hybrydy?

Alergie kontaktowe to zmora wielu osób. Nieraz uniemożliwiają wykonanie manikiuru, zawsze wiążą się z dyskomfortem. Ale czy naprawdę uczulenia wykluczają stosowanie hybrydy?

Więcej
cze 13
Wszystko o topach hybrydowych

TOP - NIEODZOWNY ELEMENT KAŻDEJ STYLIZACJI!

W każdym rodzaju naszych bardziej lub mniej kolorowych zabaw z produktami, zawsze końcowym etapem jest nałożenie topu. Spełnia ona funkcje ochronne, ale często jest także dodatkowych elementem ozdobnym.

Więcej
sty 22
odżywki_kabos

AKCJA REGENERACJA - POZNAJ ODŻYWKI I PREPARATY DO PIELĘGNACJI KABOS!

Nie oszczędzamy naszych paznokci i zazwyczaj po produkty do ich regeneracji i pielęgnacji sięgamy dopiero wtedy, gdy zauważymy ich gorszą kondycję… Marka Kabos posiada jedną z najszerszych na rynku ofertę odżywek i preparatów które są odpowiedzią na najczęstsze problemy z paznokciami- jak wybrać idealną dla siebie?

Więcej
sty 09
Six Temptations

ZASZALEJ W KARNAWALE Z KOLEKCJĄ SIX TEMPTATIONS!

Przed nami wyjątkowo długi karnawał - czas imprez, prywatek, domówek, większych i mniejszych bali. To również idealny czas by pozwolić sobie na błyszczące szaleństwo również na paznokciach! Bo kiedy, jeśli nie teraz nosić olśniewające lakiery z kolekcji Six Temptations?

Więcej
lip 10

JAK UTRZYMAĆ OPALENIZNĘ?

Latem najlepsza ozdoba naszego ciała to skóra muśnięta słońcem. Jeżeli zależy nam na tym aby opalenizna wyglądała zdrowo i utrzymała się dłużej, powinnyśmy stosować się do kilku prostych zasad.

Więcej
1 2 3 4 5 6