Blog

sie 14

DLACZEGO HYBRYDA SIĘ NIE TRZYMA?

Manicure hybrydowy powstał po to aby móc się cieszyć jego przedłużoną trwałością i świeżością. Czasem jednak nie trzyma się na paznokciach wystarczająco długo. Dlaczego?

 

lip 10

JAK UTRZYMAĆ OPALENIZNĘ?

Latem najlepsza ozdoba naszego ciała to skóra muśnięta słońcem. Jeżeli zależy nam na tym aby opalenizna wyglądała zdrowo i utrzymała się dłużej, powinnyśmy stosować się do kilku prostych zasad.

lip 05

CZYM UTWARDZIĆ LAKIER DO PAZNOKCI?

Jeżeli chcemy przedłużyć trwałość manicure klasycznego, stosujmy odpowiednie preparaty nawierzchniowe. Oto przegląd najlepszych z nich.

cze 26

CZY MOGĘ SAMA W DOMU ZDJĄĆ HYBRYDĘ?

Manicure hybrydowy to bez wątpienia „wyższa szkoła jazdy”. O ile zwykłą emalię można z łatwością usunąć zmywaczem do paznokci, o tyle z hybrydą już nie jest tak łatwo. Czy można ją jednak usunąć bez wizyty w salonie kosmetycznym?

cze 19

JAK POZYSKAĆ STAŁE KLIENTKI SALONU KOSMETYCZNEGO

Gdy klientka podejmie decyzję, że dany zabieg kosmetyczny wykona w naszym gabinecie, a nie samodzielnie w domu, poza chęcią posiadania pięknego efektu, cieszy się z czasu tylko dla siebie i chwili relaksu. Kilkoma prostymi dodatkami, możemy umilić jej czas w taki sposób, aby już zawsze wybierała nasz salon. Oto niektóre z nich:

maj 21

PROBLEMY Z KRĘGOSŁUPEM U STYLISTEK

Czy zastanawiałyście się kiedyś jak praca przy stylizacji paznokci wpływa na Wasz kręgosłup? Przeciążenia, bóle i zwyrodnienia to częsty skutek uboczny wielogodzinnej pracy w jednostajnej pozycji. Co nam grozi?

maj 14

JAK URZĄDZIĆ SALON KOSMETYCZNY

Zanim klientka zobaczy efekt końcowy zabiegu, na który się zapisała, dostrzeże w pierwszej kolejności wystrój pomieszczenia, do którego weszła. Pierwsze sekundy i spojrzenia zadecydują czy zdecyduje się na zabieg, czy raczej zrezygnuje. Co skłoni ją do tego aby zostać? Kilka czynników.

kwi 20

KIEDY NIE MALOWAĆ PAZNOKCI?

Miłośniczkom kolorowych paznokci ciężko wyjść z domu bez starannego manicure. Są jednak takie chwile, w których od malowania lepiej się powstrzymać. Kiedy?

mar 27

LIFTING OD MATKI NATURY

Natura dała nam niezliczone substancje, które działają lepiej niż wiele środków, które powstały w laboratorium. Jedna z nich to naturalny skalpel, którego silne właściwości ujędrniające działają cuda dla skóry. Składnik ten powinien koniecznie być wzięty pod uwagę przez panie w wieku dojrzałym, które narzekają na utratę sprężystości cery i zmarszczki. O czym mowa?

mar 20

JAK PRZYGOTOWAĆ STOPY DO WIOSNY?

Ukrywane zimowymi miesiącami w grubych skarpetach i zakrytych butach dopiero wiosną wychodzą z ukrycia. Często okazuje się, że sam pedicure to za mało. Co zrobić aby stopy odzyskały świeży i piękny wygląd po zimie? Oto prosta instrukcja w 3 krokach.

1 2 3 4 5