Blog

lip 29

Magic Dip System od KABOS

Manicure tytanowy to nowoczesny sposób na koloryzację i wzmacnianie paznokci. W Europie jest ciągle nowością, ale w USA tytan to numer 1 w stylizacji paznokci.

Więcej
cze 16
Czy alergik może używać hybrydy?

Czy alergik może używać hybrydy?

Alergie kontaktowe to zmora wielu osób. Nieraz uniemożliwiają wykonanie manikiuru, zawsze wiążą się z dyskomfortem. Ale czy naprawdę uczulenia wykluczają stosowanie hybrydy?

Więcej
cze 13
Wszystko o topach hybrydowych

TOP - NIEODZOWNY ELEMENT KAŻDEJ STYLIZACJI!

W każdym rodzaju naszych bardziej lub mniej kolorowych zabaw z produktami, zawsze końcowym etapem jest nałożenie topu. Spełnia ona funkcje ochronne, ale często jest także dodatkowych elementem ozdobnym.

Więcej
sty 22
odżywki_kabos

AKCJA REGENERACJA - POZNAJ ODŻYWKI I PREPARATY DO PIELĘGNACJI KABOS!

Nie oszczędzamy naszych paznokci i zazwyczaj po produkty do ich regeneracji i pielęgnacji sięgamy dopiero wtedy, gdy zauważymy ich gorszą kondycję… Marka Kabos posiada jedną z najszerszych na rynku ofertę odżywek i preparatów które są odpowiedzią na najczęstsze problemy z paznokciami- jak wybrać idealną dla siebie?

Więcej
sty 09
Six Temptations

ZASZALEJ W KARNAWALE Z KOLEKCJĄ SIX TEMPTATIONS!

Przed nami wyjątkowo długi karnawał - czas imprez, prywatek, domówek, większych i mniejszych bali. To również idealny czas by pozwolić sobie na błyszczące szaleństwo również na paznokciach! Bo kiedy, jeśli nie teraz nosić olśniewające lakiery z kolekcji Six Temptations?

Więcej
lip 10

JAK UTRZYMAĆ OPALENIZNĘ?

Latem najlepsza ozdoba naszego ciała to skóra muśnięta słońcem. Jeżeli zależy nam na tym aby opalenizna wyglądała zdrowo i utrzymała się dłużej, powinnyśmy stosować się do kilku prostych zasad.

Więcej
lip 05

CZYM UTWARDZIĆ LAKIER DO PAZNOKCI?

Jeżeli chcemy przedłużyć trwałość manicure klasycznego, stosujmy odpowiednie preparaty nawierzchniowe. Oto przegląd najlepszych z nich.

Więcej
cze 26

CZY MOGĘ SAMA W DOMU ZDJĄĆ HYBRYDĘ?

Manicure hybrydowy to bez wątpienia „wyższa szkoła jazdy”. O ile zwykłą emalię można z łatwością usunąć zmywaczem do paznokci, o tyle z hybrydą już nie jest tak łatwo. Czy można ją jednak usunąć bez wizyty w salonie kosmetycznym?

Więcej
cze 19

JAK POZYSKAĆ STAŁE KLIENTKI SALONU KOSMETYCZNEGO

Gdy klientka podejmie decyzję, że dany zabieg kosmetyczny wykona w naszym gabinecie, a nie samodzielnie w domu, poza chęcią posiadania pięknego efektu, cieszy się z czasu tylko dla siebie i chwili relaksu. Kilkoma prostymi dodatkami, możemy umilić jej czas w taki sposób, aby już zawsze wybierała nasz salon. Oto niektóre z nich:

Więcej
maj 21

PROBLEMY Z KRĘGOSŁUPEM U STYLISTEK

Czy zastanawiałyście się kiedyś jak praca przy stylizacji paznokci wpływa na Wasz kręgosłup? Przeciążenia, bóle i zwyrodnienia to częsty skutek uboczny wielogodzinnej pracy w jednostajnej pozycji. Co nam grozi?

Więcej
1 2 3 4 5