Ambasadorki

Poznaj nasze ambasadorki, kobiety wyjątkowe, które osiągnęły sukces. Są autentyczne, prawdziwe i dzięki temu silne i piękne.

 

AMBASADORKI

 

Katarzyna Warnke

• Aktorka teatralna i filmowa, reżyser, dramaturg. Wyjątkowo charyzmatyczna, oryginalna, idąca pod prąd. Nie poddaje się trendom- kreuje swoje własne. Jako jedna z nielicznych osób publicznych w Polsce ma odwagę pokazać swoje prawdziwe „ja”. Nie potrzebuje wyszukanych stylizacji i mocnego makijażu by przyćmić wszystkich dookoła- prawdziwy blask nosi w sobie. Kobieta spełniona- zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Udowadnia, że bycie sobą również jest przepisem na sukces!

 

Ewa Farna

 

• Wokalistka o wyjątkowej sile głosu, autorka tekstów, kompozytorka, prezenterka telewizyjna i radiowa. Karierę muzyczną rozpoczęła już w wieku 13 lat- dzisiaj jako niespełna 25-letnia może pochwalić się ogromnymi osiągnięciami w tej dziedzinie: ma na swoim koncie 5 platynowych i 4 złote płyty. Idzie pod prąd- nie poddaje się opiniom społeczeństwa, lubi żyć po swojemu, na przekór całemu świata. Pewna siebie, silna, charyzmatyczna- to jedne z wielu słów które opisują Ewę. Uwielbiana przez kobiety za swoją szczerość, autentyczność i pewność siebie.