ZWROTY ZAMÓWIEŃ W SKLEPIE ONLINE NA KABOS.PL

Jeśli zmienisz zdanie i chcesz zwrócić swoje zamówienie, masz na to 14 dni. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy (sklep@kabos.pl) bądź telefoniczny (426-800-031).
Poprosimy Cię o przesłanie produktów, potwierdzenia zakupu oraz formularz zwrotu na adres siedziby Kabos Cosmetics (93-155 Łódź, ul. Śląska 12).
Bardzo ważne jest staranne zapakowanie produktów, by dotarły do nas w stanie nienaruszonym – na tej podstawie rozpatrzymy zwrot zamówienia.
W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o wyniku.

TUTAJ MOŻESZ POBRAĆ FORMULARZ ZWROTU


REKLAMACJE ZAMÓWIEŃ W SKLEPIE ONLINE NA KABOS.PL

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wysyłane produkty były najwyższej jakości. Zdarza się jednak, że mogą one zostać uszkodzone podczas transportu lub przez nieuwagę podczas produkcji. W takich sytuacjach zawsze staramy się pomagać Klientom w szybkim rozwiązaniu problemów.

Jeżeli uważasz, że produkt, który do Ciebie trafił, jest uszkodzony lub niezgodny z opisem, prosimy o kontakt mailowy (sklep@kabos.pl) bądź telefoniczny (426-800-031). W komentarzu do sprawy podaj numer zamówienia oraz dołącz wyczerpujący opis problemu z produktem. Na reklamację produktu masz tyle czasu ile wynosi jego okres ważności lub gwarancji.

Poprosimy Cię o przesłanie produktów, potwierdzenia zakupu oraz wypełniony formularz reklamacyjny na adres siedziby Kabos Cosmetics (93-155 Łódź, ul. Śląska 12). 

Na tej podstawie rozpatrzymy zwrot zamówienia, który potrwa nie dłużej niż 14 dni od dotarcia paczki. Poinformujemy Cię o opinii rzeczoznawcy, a następnie ustalimy szczegóły dalszego postępowania.

TUTAJ MOŻESZ POBRAĆ FORMULARZ REKLAMACJI

W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta, firma Kabos wymieni Klientowi reklamowany towar na pełnowartościowy i odeśle na własny koszt. 

W przypadku braku możliwości wymiany towaru (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych), Klient ma prawo odstąpić od umowy, a Kabos zwróci Klientowi  należność za reklamowany towar w terminie 14 dni.
Przesyłki za pobraniem nie będą przyjmowane.

Koszt wysyłki reklamowanego towaru zostanie zwrócony Klientowi przez Kabos przelewem na rachunek bankowy podany przez Klienta.