Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe  Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • Waga bagażowa KABOS to wbrew pozorom bardzo praktyczne narzędzie szczególnie dla osób często podróżujących. Dzięki niej nigdy nie zostaniemy zaskoczeni przez przewoźnika informacją, że nasz bagaż przekroczył dozwoloną wagę.

  • Elegancki i stylowy fartuch firmy KABOS, którego czarny designe przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy od czasu do czasu chcą przyrządzić gustowny obiad czy kolację.

  • Funkcjonalny i podręczny adapter z logo marki KABOS to świetne rozwiązanie dla osób, które często są poza domem, a potrzebują dostępu do połączenia z telefonem i laptopem bądź tabletem. Dzięki krótkiej przejściówce połączysz swoje urządzenia w każdym miejscu i w każdej sytuacji, w pracy, na mieście czy podczas urlopu.

  • Elegancki kubek ze stylowym logo naszej marki KABOS umili każdy poranek przy świeżej, gorącej kawie.

  • Elegancki i stylowy krokomierz KABOS. Świetny designe, który przypadnie do gusty zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Poza główną cechą, czyli mierzeniem kroków nasz krokomierz wskazuje również godzine i datę, Krokomierz KABOS jest świenym motywatorem do ruchu na świeżym powietrzu.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów